Misyon

Misyon

Misyonumuz

Başta evrensel değerleri ilke edinerek verdiğimiz hizmetlerde doğayı ve insan sağlığını koruyarak en kaliteli, verimli, hızlı ve doğru taleplere en uygun çözümleri üretmekteyiz.

 

MTA Havalandırma bünyesinde çalışan ekiplerin devamlılığını korumak, varlığını sürdürebilmek amacıyla; kalifiye olarak iş sorumluluğunun bilincinde olan, kuruluşun büyümesiyle beraber paralel olarak sürekli gelişen ve bu gelişmeleri işine olumlu olarak yansıtan bir çalışmayı esas almaktadır. Çalışanlarımız ve firmamız ortak gayede birleştiğimiz bu çalışma, yardımlaşma ve başarı duygusu ile sürekli büyüyen bir aile olarak engin bir kesimin temelini oluşturmaktadır.

 

 

Havalandırma sektörüne giriş yaptığımız günden bu zamana dek olduğu gibi misyonumuz daima değerli iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu iş bilinci ile ekip ruhu ve çalışması ile etkin ve hızlı bir hizmeti kaliteli olarak sunmak, sektörde yaşanan teknolojik ve kuramsal yenilikleri takip ederek yüksek teknolojik sistemleri firmasına entegre ederek kaliteyi arttırmak üretimimizin önemli bir parçasıdır. Bu doğrultuda, hızımızı, kalitemizi, başarımızın sürekliliğini sağlamak işimizin bir parçası halini almıştır. Hizmet verdiğimiz kurumsal firmalar, kuruluşlar, bireyler gibi tüm iş ortaklarımıza karşı, dürüst, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü ilkesine dayanan iletişimimizi en üst seviyede tutmaya gayret göstermekteyiz. Bu da bugüne dek sektörde olma özelliğimize yansımaktadır.

 

 

MTA Havalandırma olarak, bünyesinde bulunan AR-GE mühendisleri ile talep edilen ürün ve hizmete en iyi şekilde cevap vermek adına rekabet gücünü koruyarak en kaliteli ve sağlam ürünler geliştirmeyi kendisine görev edinmiştir. Bu yüzden sektörün ihtiyaç duyduğu hız, kalite, istikrar, müşteri memnuniyeti, şeffaflık ve uygun çözümler ile müşterilerine en uygun ve en kolay iş prensibi ile hareket ederek sektörde lider olmak için gerekli her türlü özveri ve ilkeyi kendisine misyon edinmiştir. Bu nedenle Türkiye’de ve Dünya’da güvenilir, doğru ve eksiksiz her türlü bilgi akışını ve donanım yeterliliğimi sağlayarak pazarda kalıcı hale gelmektedir. Kuruluşumuz hem yerli üretim, hem ekonomimiz hem de çalışanlarının kariyer güvencesine yüksek derecede önem vermektedir. Tüm bunları sektörde 20 yılı aşkın sağladığı güven ortamı ile MTA Havalandırma olarak gururla gerçekleştirmekteyiz. Saygılarımızla…

 

Whatsapp MTA Havalandırma Whatsapp Whatsapp